PORŲ SUDERINAMUMAS: KĄ APIE SANTYKIUS PASAKO HOROSKOPAI? - Dusios.lt


PORŲ SUDERINAMUMAS: KĄ APIE SANTYKIUS PASAKO HOROSKOPAI?

Turbūt daugelis žmonių norėtų sužinoti, ar jo partneris yra tas tikrasis ir pats tinkamiausias santykiams. Vienoms poroms santykiai vystosi natūraliai, įdedant nedaug pastangų, suprantant vienas kitą iš pusės žodžio. Kiti susiduria su daugiau iššūkių, kai santykių krizėms įveikti naudoja daug energijos ir laiko. Porų santykių suderinamumas žmonijai visada buvo mįslė, kurstanti smalsumą ir motyvuojanti įdėti pastangų. Pažvelgti į santykius iš šalies mums padeda:

 • Porų psichologai;
 • Santykius tyrinėjantys moksliniai tyrimai;
 • Patikimi ar mažiau patikimi šaltiniai – pokalbis su draugais, meilės horoskopas, santykių suderinamumo testai, santykių horoskopas;
 • Atviras ir nuoširdus pokalbis su partneriu.

Ypač mėgstama priemonė santykiams nagrinėti – suderinamumas pagal horoskopą. Kiek šis būdas patikimas ir naudingas, netrukus ir sužinosime.

poru suderinamumas

Kodėl astrologija ar astropsichologija padeda naviguoti santykiuose?

Apie astrologijos ir astropsichologijos tyrinėjamas sritis kalbame su Deimante Gvaldaite, Storyinyourstars prekinio ženklo įkūrėja, Didžiosios Britanijos Astrologų asociacijos nare, siekiančia Astrologijos studijų diplomo. Deimantė, aktyviai besidomėdama psichologinėmis temomis, baigė psichologijos kursą Oksfordo universitete. Tikėdamiesi moksliškai pagrįstų atsakymų apie tai, kaip porų suderinamumas yra pasiekiamas, gilinsimės į šiuos dalykus:

 • Kodėl astropsichologija ir astrologija yra mokslai, o ne burtai;
 • Ar egzistuoja astrologinis santykių suderinamumas pagal horoskopą;
 • Aptarsime dažniausiai porų užduodamus klausimus ir situacijas.

Kaip pačiam išmokti skaityti savo ir parternio horoskopus?

SUŽINOKITE ČIA

REGISTRUOTIS

Kalbant apie porų ar meilės horoskopą, porų, santykių suderinamumą, svarbu atskirti, kuri mokslos sritis – astrologoja ar astropsichologija – taikoma konsultacijos metu.

Astropsichologija yra astrologijos rūšis. Astrologijos gali būti įvairių rūšių, viena nagrineja pasaulio įvykius, kita – atsakinėja į tam tikrus klausimus principu taip ar ne. Astropsichologija yra astrologijos rūšis, kurios centre yra žmogus. Šiuo atveju svarbiausia yra žmogaus kelionė ir kaip tam žmogui galima padėti, pavyzdžiui:

 • kaip jis gali atskleisti savo talentus; ko turtėtų vengti;
 • kokios ryškiausios asmeninės savybės santykių suderinamumui;
 • kokios yra stipriosios asmenybės pusės;
 • su kokiais iššūkiais susiduria;
 • kokius žmones pritraukia; kaip jam tvarkytis su savo emocijomis;
 • kokia karjera ar darbo aplinka tiktų labiausiai.

Pagrindinis skirtumas toks, jog astropsichologijos koncentracija nukreipta į žmogų, o ne į kažkokias prognozes. Nesistengiama išprognozuoti konkrečių įvykių, veikiau tai pagalbinis įrankis tarp įvykių orientuotis.

meiles horoskopas

Porų santykių suderinamumas, pagrįstas mokslu

Poros, kurios nėra išbandę astropsichologo konsultacijos ar astrologo paslaugų, dažnai skeptiškai žiūri į tokias praktikas, pagal kurias sudaromas santykių horoskopas. Šiuo atveju, neretas klausia, koks yra mokslinis pagrįstumas ir siekia gauti to įrodymų.

Atsakymas yra vienareikšmis – nieko įrodinėti nereikia. Įdomu tai, kad net ir pradėjus studijuoti astrologiją, visiems studentams be išimties kyla tas pats klausimas: kaip įrodyti tiems, kurie, netiki, astrologijos ar astropsichologijos mokslinį pagrįstumą? Kadangi šių sričių praktikavimas yra tiesiogiai susijęs su žmonėmis, klausimas, atrodo, visai natūralus. Atsakymas – niekam nieko nereikia įrodinėti. Jei žmogus netiki, tuomet nereikia ir įrodinėti. Situacija labai panaši, kaip ir su kitomis sritimis, pavyzdžiui, religija – vieni tiki, kiti netiki. Žmonės pradeda tikėti tuomet, kai apsilanko pas astrologą:

 • kai kažkas atsitinka gyvenime – tragiško ar kritiško;
 • kai pradeda ieškoti paramos;
 • kai nori geriau suprasti, kokios charakterio savybės dominuoja pasirenkant karjerą;
 • kai nori stiprinti santykius ir porų suderinamumas tampa aktualus;
 • kai ieško žvilgsnio iš šalies beviltiškose situacijose;
 • kai ieško pastiprinimo bręstantiems sprendimams dėl pokyčių.

Visgi, vieni iš populiariausių įrodinėjimų būdų – tai Mėnulio poveikis žmogaus organizmui, nuotaikai. Turbūt jau visi sutinka, kad Mėnulis mus veikia. Mes esame sudaryti daugiausiai iš vandens, dėl to Mėnulis veikia mūsų nuotaikas, mūsų emocijas. Remiamasi ta pačia prielaida – kas atsitinka kosmose, negali nepaveikti žmogaus. Mėnulio ir visų kitų dangaus kūnų judėjimas lygiai taip pat mus veikia.

Lygiai taip pat svarbus įrodinėjimo kampas, susijęs su fizika. Kai kažkur visatos sujuda, atomai pasislenka, taip daromas poveikis ir kažkur kitur esantiems organizmams, taigi, ir žmonėms. Šių dėsnių įrodinėti nebereikia, tad ir atėjusiam pas astrologą konsuluotis žmogui papildomo įrodinėjimo nereikia: ar tai būtų konsultacija kaip yra braižomas meilės horoskopas, ar kokią karjeros kryptį pasirinkti, ar santykių suderinamumas. Astrologija veikia, padeda žmonėms susiorientuoti, atrasti ramybę, pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies.

horoskopai

Išsamus santykių horoskopas – tik pagal gimimo žemėlapį

Kalbant apie porų horoskopo sudarymą, esminės įtakos turi gimimo žemėlapis. Populiariojoje spaudoje ar literatūroje randama daug paviršutiniškų straipsnių, kai porų suderinamumas komentuojamas remiantis vien pagal Saulės (zodiako) ženklą. Kartais girdime sakant, jog kai kurie žmonės charakterio savybėmis visiškai atitinka savo zodiako ženklą. Pavyzdžiui, jei partneris Mergelė, tuomet ir dėmesys skiriamas domėjimuisi apie Mergelės ženklo savybes:

 • koks tas žmogus; ką jis mėgsta;
 • ko nemėgsta;
 • kaip elgiasi stresinėje situacijoje;
 • koks jis partneris šeimoje;
 • kaip yra linkęs reaguoti įvairiose situacijose.

Vis dėlto, astrologija yra kur kas giliau, o Saulės ženklas yra tik maža astrologijos dalis. Jei žiūrėsime tik į Saulės ženklus, vadinasi, supaprastinsime astrologijos supratimą mėgėjų smalsumui patenkinti. Gimimo horoskopas yra kur kas kompleksiškesnis. Vien tik Saulės horoskopas nelabai ką konkretaus pasako apie santykius ar porų suderinamumą. Tokį paviršutiniškumą galime vadinti populiarąja astrologija. Jei išsamiai domitės suderinamumu pagal horoskopą, geriau universaliomis rekomendacijomis nesivadovauti. Tačiau bendrai kalbant, tarpusavyje geriausiai dera to paties elemento ženklai, pavyzdžiui oras-oras, žemė-žemė. Taip pat dera žemė su vandens ženklais arba oro su ugnies ženklu. Santykių horoskopas siekiant išsiaiškinti suderinamumą anlizė turėtų butį truputelį gilesnė, nei tik interpretacija pagal Saulės ženklus.

Vistik, meilės horoskopas ar porų suderinamumo horoskopai neatsiranda iš niekur. Informacija apie žmogaus asmenybę yra imama iš kažkur. Štai čia ir susiveda taškai į astrologiją bei psichologiją. Šie mokslai daug pasako apie žmogų, įvykius, ateitį. Norintiems gilintis į žmogaus pažinimo mokslus, suderinamumą pagal horoskopą, santykių suderinamumą, yra prienami tiek profesionalūs universitetiniai mokslai, tiek mėgėjiški mokymai. Abiem atjevais, astrologų bendruomenė yra labai atvira, profesionali ir draugiška. Be to, turite galimybę išsiaiškinti, koks yra jūsų poros suderinamumas pagal horoskopą.

Kaip interpretuoti porų suderinamumo horoskopą?

Ar santykių suderinamumas pagal horoskopą yra realus reikalas? Ar galima pasakyti, kurioms poroms pavyks, kurioms – ne? Labai dažnai klaidingai manoma, kad astrologinis suderinamumas pasakys kažkokį procentą arba balą, kaip pora yra suderinama. Taip tikrai nėra. Sudarant suderinamumo žemėlapius, galima pamatyti tam tikrą santykių dinamiką:

 • kaip santykiai vystosi;
 • kaip abu žmonės supranta meilę;
 • kaip partneriai įsivaizduoja šeimą;
 • koks yra suvokimas apie namus;
 • kokie iššūkiai kyla tuose santykiuose;
 • kaip tvarkomasi su emocijomis, konfliktais.

Galiausiai, viskas susiveda į žmonių pasirinkimus. Vieni noriai ar natūraliai linkę tvarkytis su situacijomis, konfliktais, tuomet tas porų santykių suderinamumas nebėra toks svarbus. Kai žiūrima į astrologinį porų suderinamumą, šis yra laikomas geru įrankiu, pagalba pažįstant abudu žmones. Kai žinai, kas svarbu partenriui santykiuose, kaip jis mato dalykus, kas jam yra svarbiausia, kaip jis išreiškia emocijas – taip pat ir savo paties atžvilgiu tikiesi tokio supratimo ir priėmimo. Meilės horoskopas tampa tik pramoga. Kartais turėti santykiuose pakilimų ir nuosmukių yra normalu. Tokį bangavimą lemia tam tikras planetų išsidėstymas ir atsirandančios jungtys. Tokiu atveju iš gimimo žemėlapių galima matyti, kada yra palankesni ar sudėtingesni laikotarpiai porai: gal reikia daugiau laiko praleisti kartu, o gal duoti ervės… Santykių suderinamumas – tai menas derinti emocines pozicijas.

Porų horoskopas padeda atskleisti, kas vienam yra natūralu, o kitam natūralu kitaip. Telieka atsakyti sau patiems į klausimą – ar galima susitarti dėl skirtingo požiūro ir kiek esame linkę į kompromisus.

Naujienų portalų astrologų prognozių patikimumas

Astrologinių prognozių patikimumas priklauso nuo to, kas tuos horoskopus rašo:

 • jei žurnalistas, kuris nieko bendro neturi su astrologija, skaityti neverta, santykių horoskopas nebus tikslus;
 • jei astrologas, reikia turėti omenyje, kad meilės horoskopas rašomas remiantis Saulės ženklu. Tai yra pakankamai paviršutiniška informacija apie tai, kaip bendrai visus tuos ženklus gali veikti planetos santykių suderinamumo aspektu. Žinoma, informacija nėra visai laužta iš piršto, remiamasi planetų tranzitais. Kai žmogus nagrineja savo gimimo horoskopą, tik tuomet mato kaip konkrečiai planetos judėjimai veikia tuo laikotarpiu.

Nors porų suderinamumas yra užrašytas žmonių žaivgždėse, praktiniams konsultacijos metu sužinotiems patarimams taikyti pora turi išmokti kalbėtis. Individualus sprendimas vadovautis rekomendacijomis ar ne – priklauso nuo poros pasiryžimo ieškoti kompromisų. Jei ieškote būdo pradėti kalbėtis, kortų žaidimas poroms Nuogi Pokalbiai leis pokalbius pradėti žaismingai ir lengvai. Būkite drąsūs leisdamiesi į vienas kito atradimų kelionę.

kortu zaidimas poroms

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Krepšelis

Prisijungti

Atgal į viršų