Dažniausiai užduodami klausimai

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Taip, Dūšios siunčia prekes į užsienį.

Per kiek laiko bus pristatytos prekes?

Užsakymus iki 12 val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną. Užsakymai Lietuvoje įprastai atkeliauja per 1-3 d.d. Užsakyme nurodytu el. paštu atsiunčiame siuntos sekimo numerį, pagal kurį galite sekti pristatymo eigą.

Ar yra galimybė atsiimti prekes vietoje?

Prekes atsiimti vietoje galima Panevėžyje, o į kitus miestus greičiausias siuntimo būdas – autobusu. Ekstra skubiu atveju susisiekite info@dusios.lt arba Facebook Dūšios – pasistengsime surasti greičiausią ir patogiausią prekės perdavimą.

Ar galima personalizuoti prekes?

Prie užsakymo pridedame atviruką, kuriame granka galite užrašyti sau norimą tekstą.

Ar galima keisti rinkinių sudėtį?

Tokia galimybė yra, norėdami pasiteirauti dėl rinkinio sudėties keitimo kreipkitės info@dusios.lt

Kokiais kvepalais kvepinate prekes?

Užsakymus kvepiname – „Cereria Molla” „Velvet wood”

Ar jūsų prekes gali naudoti užsienyje gyvenančios poros?

Taip, iššūkiai ir pasimatymų kalendorius yra pritaikytas taip, kad jais galėtų naudotis ir užsienyje gyvenančios poros.

Kam skirtas žaidimas? Ar tinka naujoms/ilgametėms poroms?

Nors žaidimas gali būti puikus įrankis užmegzti naują pažintį, vis tik labiausiai rekomenduojame poroms bendraujančioms 3 mėn. ir daugiau. Žaidimą išbandė poros esančios santykiuose daugiau nei 30 metų ir atrado ko dar vienas apie kitą nežinojo. Kiek daug sužinosite apie vienas kitą, priklauso nuo to kaip dažnai kalbatės atvirai.

Nuo kurio lygio pradėti žaisti žaidimą?

Žaidimas buvo paruoštas su psichologų pagalba taip, kad kiekvienas galėtų pasirinkti norimą intymumo/atvirumo lygį. Tiems kam sunku kalbėti, gali pradėti nuo pirmo lygio ir tęsti 2, 3 ir t.t. Kaip žaisti ir nuo kurio žaidimo lygio pradėti renkatės patys, tačiau naujoms poroms rekomenduojame startuoti nuo 3 lygio – Atvira dūšia, tęsti 2 lygiu – Situacija.

Kaip galima išbandyti žaidimą poroms nemokamai?

Žaidimą išbandyti nemokamai galite apsilankę – išbandyk žaidimą. Čia yra pateikta po keletą klausimų iš kiekvieno žaidimo lygio arba Dūšios Instagram highlights skiltyje. Taip pat žaidimą galite išbandyti pas mūsų draugus Kaune – New York Café bei Vilniuje – Garinis Angelas (paprašykite prie baro).

Ką reiškia – interaktyvus žaidimas? Kaip veikia?

Prie užsakymo pridedame atviruką su QR kodu – interaktyviu žaidimu. Atviruko dešiniajame kamputyje rasite QR koduką, kurį nuskenavę telefonu turėsite galimybę išbandyti žaidimą.

Kur kreiptis jei čia neradau atsakymo?

Visada galite kreiptis į mūsų komandą el. paštu: info@dusios.lt