Dovana Liudininkams - Dusios.lt

Svarbiausias darbas, ką turite padaryti planuodami dovaną liudininkams – tai leisti sau ramiai pagalvoti ir prisiminti, kokią reikšmę liudininkai ar piršliai turi jūsų gyvenime? Šiuos žmones pasirinkote ne veltui, jus sieja ypatingas ryšys: gal tai bendri malonūs prisiminimai, gal suvedė kuriozinės situacijos, o gal kelyje iki tvirtos draugystės teko nueiti nelengvą kelią? Taigi, jie liudys jūsų bendro gyvenimo pradžią, nes tikite, pasitikite ir norite sekti jų tvirtos santuokos pavyzdžiu.

Tik gražių žodžių neužtenka? Norisi sustiprinti padėką originalia dovana? Čia svarbiausia – asmeninis dėmesys!

Sukome galvą ir mes, ką jaunavedžiams pasiūlyti padovanoti vestuvių liudininkams, neatradę tai, kas arti dūšios sukūrėme mūsų dovanų rinkinius, kuriuos šiandien galime pristatyti ir jums.

Rinkinyje rasite:

  1. Kortų žaidimą poroms „Nuogi pokalbiai“. Kai jau atrodo, kad pora vienas kitą pažįsta lyg „nuluptą“, kortose pateikti klausimai gali nustebinti! Žaidime – 79 klausimų ir situacijų kortelės, net 4 lygių žaidimas – vis kitokie intriguojantys klausimai ir provokuojančios situacijos. Žaidimas skatina atvirus pokalbius ir svarbiausia – veiksmus. Kortų rinkinys įpakuotas į prabangų aksominį maišelį. Popierius, ant kurio atspausdintos kortelės, yra ypač tvirtas, laminuotos, liečiant atrodo, lyg tarp pirštų laikytumėt šilką. Apgalvota kiekviena detalė, kad žaidimo patirtis teiktų gerą emociją nuo prisilietimo iki kvapo ir jausmo.
  1. 12 mėnesių iššūkis „loterija”. Kiekvienai jaunavedžių porai jų vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Tokiomis nuotaikomis siekia „užkrėsti“ ir liudininkus – kad dar ilgai atmintyje išliktų laimingos akimirkos. 12 mėnsesių loterijos tipo bilietas – tai priminimas nuo jaunavedžių, kurį liudininkai naudos visus ateinančius metus po vestuvių. Kiekvieną mėnesį, liudininkų ar piršlių pora, nutrynusi apsauginį sluoksnį, ras po vieną naują iššūkį, kurie pasufleruos, kaip ir kada skirti daugiau laiko vienas kitam, taip įnešant į santykius naujų vėjų ir romantikos.
  1. Čili paprikos auginimo rinkinys – norint, kad santykiai žydėtų jais reikia rūpintis! Tokį ar panašų palinkėjimą ne vieną kartą jaunavedžiai girdėjo iš liudininkų lūpų šventės metu. Čili paprikos rinkinys – tai patvirtinimas, kad jaunavedžiai išgirdo linkėjimus, o kad žodžiai neliktų tik žodžiais, dovanoja linkėjimus „atgal“ su užduotimi užauginti čili! Jei liudininkų porai pavyks išauginti čiliuko vaisių – jų santykiai iš tiesų yra pavyzdiniai. Rinkinyje rasite viską, ko reikės užauginti čiliukui, tiesiog namuose ant palangės: presuotų durpių „tabletė“, kelios sėklytės, o įpakavimo maišelis atstos mini šiltnamio funkciją bei instrukciją, kaip auginti čiliuką.
  1. Prabangios vakarienės kuponas. Sekanti svarbi sukaktis po vestuvių – metinės. O, kad svarbi data neužsimirštų darbų ir rutinos įkarštyje šis kuponas bus tarsi priminimas. Jaunavedžiai turi pareigą patikrinti, kaip liudininkams sekėsi įveikti 12 mėnesių loterijos iššūkius ir paskanauti jų užaugintų čili vaisių. Už įveiktus iššūkius jaunavedžiai liudininkus apdovanoja savo pačių gaminta prabangia vakariene ar pikniku gamtoje – čia paliekame vietos Jūsų fantazijai. Rinkinyje rasite paruoštą vakarienės kupono dizainą, jums beliks pasirūpinti vakariene.
  1. Sveikinimo laiškelis – išvengsite vargo ieškant orginalaus sveikinimo. Mes pasirūpinome tekstu ir estetiniu išpildymu. Jei turite savo laišką ar linkėjimą – pasidalinkite, palikdami žinutę prie užsakymo skiltyje „papildoma informacija”.

Nebūkite be fantazijos – rinkitės dovaną atsakingai.

ĮSIGYTI RINKINĮ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Krepšelis

Prisijungti

Atgal į viršų