Dovana Liudininkams - Dusios.lt

Reikia dovanos liudininkams per vestuves ar tai jau atgyvena? O jei mados neegzistuotų ir nebūtų reikia, ar norėtumėt palepinti vestuvių liudininkus simboline dovana? Jei atsakymas TAIP:

3 SIMBOLINĖS DOVANŲ IDĖJOS LIUDININKAMS

Vestuvių liudininkai ypatingi svečiai, liudiją poros santuokos kelionės pradžią. Jie yra daugiau nei paprasti svečiai, jie simbolizuoja meilę ir paramą, supančią dviejų sielų sąjungą. Iš esmės padėka liudininkams yra ne tik gestas, bet ir nuoširdus jų reikšmės jūsų poros gyvenime pripažinimas. Jei svarstote, ką padovanoti savo vestuvių liudininkams, dalinamės idėjomis, kurios tikrai bus įsimintinos, nes dar labiau sutvirtins liudininkų poros ryšį.

Dovana vestuvių liudininkams #1: rinkinys su pasimatymų kalendoriumi

Dovana vestuvių liudininkams – rinkinys su pasimatymų kalendoriumi

Ši dovanos idėja ypatingai tinka tuomet, jei jūsų vestuvių liudininkai yra pora. Padovanokite jiems nesenstančius prisiminimus, kuriuos jie sukurs kiekvieną mėnesį, visus metus, eidami į pasimatymus.

Rinkinys sukurta itin kruopščiai ir apgalvotai, todėl ši dovana kasdien primins apie meilę ir dėkingumą tiems, kurie šalia jūsų stovėjo šią ypatingą dieną. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis kalendorius išsiskiria elegancija ir rafinuotumu.

Pasimatymų kalendoriaus rinkinys nėra tik dovana – tai dėkingumo ir meilės simbolis ypatingiems asmenims, kurie liudijo jūsų, kaip susituokusios poros, kelionės pradžią. Jie atliko ypatingą vaidmenį jūsų meilės istorijoje, tad tikrai nusipelnė nuoširdžios ir romantiškos dovanos.

Rinkinyje yra:

  • 12 mėn. pasimatymų kalendorius su idėjomis, klausimais ir nuotykiais paslėptais po nutrinamais laukeliais.
  • Čili paprikos auginimo rinkinys. Norint, kad santykiai būtų darnūs, reikia jais rūpintis, tad šis čili paprikos rinkinys jiems nuolat primins apie tai. Po kurio laiko nepamirškite paklausti – „tai kaip auga čiliukas?“ 😊
  • Sveikinimo laiškelis – atvirukas. Jame jau yra parašytas originalus padėkos žodis vestuvių liudininkams, tad nebeteks sukti galvos, kaip išradingai padėkoti.
  • Susitikimo per 1-ąsias vestuvių metines kvietimas – prabangios vakarienės kuponas. Jis „aktyvuojasi“ tuomet, kai liudininkai įveiks 12 pasimatymų iššūkių. Kupono dizainas jau paruoštas, jums beliks pasirūpinti vakariene.
  • Dovana supakuota dailioje dėžutėje, todėl beliks ją tik padovanoti.

Rinkinį vestuvių liudininkams rasite čia.

Dovana vestuvių liudininkams  #2: rinkinys su pokalbių kortelėmis „Nuogi pokalbiai“

Dovana vestuvių liudininkams – rinkinys Nuogi Pokalbiai

Šio dovanų rinkinio akcentas – prasmingų ryšių kibirkštis – žaidimas „Nuogi pokalbiai“. Šios nuoširdžiai pasikalbėti ir dalintis mintimis skatinančios kortelės, sukurtos padėti kurti prasmingus ryšius. Tai be abejo paliks didelį įspūdį tiems, kurie stovėjo šalia jūsų vestuvių dieną.

Žaidime yra 4 lygiai, pradedant nuo lengvų temų iki tokių klausimų, apie kuriuos niekad nebuvote pagalvoję. Ar per jaukią vakarienę, ar per ramų vakarą ant sofos, šios kortelės yra galimybė atviram bendravimui ir nuoširdžiam dalinimuisi savo jausmais, leidžia dar geriau pažinti partnerį. Žaidimas leis jūsų liudininkams patyrinėti gilesnius savo pačių ir savo santykių aspektus.

Žaidimas sukurtas bendradarbiaujant su psichologje, o kortelės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų su specialiu maišeliu joms. Dovanojamas individualiai ar rinkinyje, žaidimas „Nuogi pokalbiai“ yra apgalvota padėkos išraiška už jūsų vestuvių liudininkų palaikymą ir buvimą kartu jums svarbią dieną.

Rinkinyje yra:

  • Įtraukiantis kortų žaidimas „Nuogi pokalbiai“, skirtas poroms skatinti atvirą bendravimą ir paskatinti santykius veikti.
  • Iššūkių loterija – tai 12 mėn. iššūkių kalendorius, kuomet nutrindami apsauginį sluosnį liudininkai sužinos jiems skirtą užduotį, taip skatinant daugiau laiko skirti vienas kitam ir įnešti į santykius romantikos.
  • Santykių puoselėjimo simbolis – čili pipiro auginimo rinkinys. Jis primins, kad reikia puoselėti santykius.
  • Švenčiant 12 mėnesių iššūkių įveikimą ir jūsų pirmąsias vestuvių metines, Jūsų liudininkai gaus prabangios vakarienės kuponą. Tai padėkos ženklas už tai, kad jie metus įveikinėjo iššūkius, prieš metus lydėjo jūs į santuokinį gyvenimą ir suteikia galimybę vestuvių metines paminėti ypatinga vakariene. Originalus kuponas paruoštas, o jums beliks pasirūpinti įsimintina vakariene namuose ar restorane.
  • Padėkos žinutė liudininkams. Rinkinyje jau rasite nuoširdų sveikinimo laišką, kad išvengtume vargo ieškodami originalių padėkos žodžių. Kruopščiai parengtu tekstu ir estetišku pateikimu šis laiškas išreikš jūsų dėkingumą jiems.

Rinkinį rasite čia.

Dar nepakvietėte jų būti jūsų vestuvių liudininkais? Pakvieskite juos originaliu būdu – dvigubo pasimatymo principu žaidžiamu žaidimu.

Kvietimas liudininkams – „Slaptas kodas“

Kvietimas vestuvių liudininkams – žaidimas poroms

Tai toks kvietimas, kuris nepalieka vietos dvejonėms ir garantuoja entuziastingą liudininkų atsakymą – „TAIP, MES SUTINKAME!“. Šis unikalus žaidimas siūlo jaudinančią dvigubo pasimatymo patirtį ir yra kūrybingas bei nepamirštamas būdas pakviesti draugus ar artimuosius paliudyti jūsų meilę ir vestuves!

Žaidimo kulminacija – apgaubta paslapties, kurią žinote tik jūs (būsimi jaunieji). Prieš pradėdami žaidimą, iš anksto užšifruosite slaptą kodą, pvz., „Ar būsite mūsų vestuvių liudininkais?“, kurį jie turės iššifruoti, norėdami laimėti žaidimą.

Žaidimą – kvietimą vestuvių liudininkams rasite čia.

Išrinkę tobulą dovaną savo vestuvių liudininkams, galite išreikšti dėkingumą už didelį jų palaikymą ir buvimą kartu jūsų ypatingą dieną, liudijant jūsų poros meilę. Svarbiausia yra išrinkti tokią dovaną, kuri atliepia jūsų jausmus liudininkams ir atspindi jūsų santykių gilumą. Atminkite, kad iš tikrųjų svarbu ne tik pati dovana, bet ir jausmas, esantis už jos. O mes, savo ruožtu, linkime jums nuostabių ir įsimintinų vestuvių bei laimingo ir romantikos kupino gyvenimo po jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Krepšelis

Prisijungti

Atgal į viršų