APIE KĄ YRA DŪŠIOS.LT?

Ar žinote tobulų santykių receptą?

Aš sau atsakymą jau atradau – kaip ir tobulų žmonių, taip ir tobulų santykių deja, bet nebūna. O kai prieš keletą metų padariau nepavykusių santykių reviziją supratau, kad pagrindinė atšalusių santykių priežastis visada būdavo ta pati – komunikacijos trūkumas. Statistika rodo, kad beveik 70 % porų išsiskiria būtent dėl šios priežasties. Todėl šiandien kviečiu Jus pasikalbėti iš „dūšios“!

Kodėl kuriu šį projektą?

Nes tikiu, kad sveiki santykiai yra vienas pagrindinių daugelio žmonių gerovės aspektų, tiesiogiai veikiančių tiek fizinę tiek psichologinę sveikatą. O sveikų santykių puoselėjimas gali padėti jaustis geriau ne tik šiandien, bet taip pat tikiu, kad turės teigiamą poveikį ateities kartoms.

Stiprus poros ryšys prasideda nuo atviro bendravimo, mūsų „dūšių“ apnuoginimo. Gilūs ir atviri pokalbiai leidžia efektyviai dalytis jausmais,  nuomone, lūkesčiais, apibrėžti ribas. Taip nepaliekant vietos nepagrįstoms interpretacijoms ir pergalvojimams.

Būtent dėl šios priežasties sukūrėme įrankį – komunikacinį žaidimą poroms. Žaidimo forma leidžia atsipalaiduoti, “rimtus” klausimus aptarti su humoru, lengvumu, bei įnešti naujų potyrių į kasdienybę, patirti prasmingų pokalbių galią.

Taip pat vedu asmenines koučingo sesijas santykių temomis, tiems, kurie jaučiasi užstrigę ir nežino nuo ko pradėti. Tiems, kurie santykiuose nori jaustis laimingi. Praktikoje jau daugiau nei 100 valandų asmeninių sesijų. Registruotis į sesiją gali čia.

Ką čia atrasite?

Dalinuosi psichologų patarimais, tyrimais, testais, asmenine patirtimi, žaidimais bei kitomis praktinėmis užduotimis. Informaciją siekiu padaryti kuo prieinamesnę ir suprantamesnę kiekvienam žmogui, norinčiam kurti sveikus poros santykius.

Kada paskutinį kartą pasikalbėjote iš „DŪŠIOS“?

Kur gimė Dūšios?

Duše!
Ir čia ne perkeltine prasme. Kadangi „Dūšias“ įkūrėme dvi jaunos studenčiokės, iš santaupų, tad mums net 200 EUR investicija skambėjo bauginančiai. Vieno kambario butukas tapo ir namais ir ofisu, kuriuo reikia pasidalinti ir su pilnu etatu dirbančia kambarioke. O kai sutampa skambučių laikai tenka suktis iš padėties. Tokiais atvejais ofisas keliasi į dušą – tualetas tampa darbo stalu, dušas darbo krėslu, o ant skalbenkės sugula visa technika ir užrašai. ⠀

 

Apie mus rašo:

Delfinuoroda
LRTnuoroda
Bzn start nuoroda
Versli Lietuva
 – nuoroda
15 min. – nuoroda, nuoroda
Inovacijų agentūra – nuoroda

AČIŪ!

Gvidai, už tai, kad esi visų sričių patarėjas, saugus glėbys ir ramybė.

Aurelija, už pirmuosius mūsų žingsnius, už tikėjimą, drąsą ir kūrybą.

Ieva ir Ugniau, už tai, kad esat patys kantriausi ir seksualiausi modeliai.

Evelina, už tai, kad patikėjai, prisidėjai ir kas dieną leidi mokytis!

Šeima ir draugai, už tai, kad esate mano komanda.

TAU, už tai, kad domiesi, skaitai ir tobulini santykius drauge.