Vestuvių dovana - Dusios.lt

Norisi išsiskirti tarp visų vestuvinių vokelių? Norisi, kad vestuvių dovana jauniesiems būtų prasminga? O, galbūt, jaunuosius sveikinsite kolegų ar draugų kompanijos vardu? Jei bent į vieną klausimą atsakėte TAIP, turime puikių dovanų idėjų, kurios dar labiau praturtins jaunųjų santykius.

3 VESTUVIŲ DOVANŲ IDĖJOS JAUNIESIEMS

Vestuvės – gražios kelionės, kupinos meilės, juoko ir brangių prisiminimų pradžia. Amžinos meilės įžadų ir švenčių sūkuryje išsirinkti tobulą dovaną jauniesiems, kuri turėtų prasmę bei simbolizuotų poros ryšį, santykius ir meilę – gali tapti rimtu iššūkiu. Nors tradicinės vestuvių dovanos (pinigų vokeliai), rodos, praktiška dovana, tačiau kviečiame parodyti jauniesiems dar daugiau išskirtinio dėmesio ir išrinkti dovaną iš Dūšios! Pažadame, jog šios dovanos padės puoselėti romantikos liepsnelę šeimyninio gyvenimo kelyje.

Vestuvių dovana #1: Dovanų rinkinys jauniesiems su kortų žaidimu „Nuogi pokalbiai“

Vestuvių dovana, kuria apsidžiaugs kiekviena pora – rinkinys su klausimų ir užduočių kupinu žaidimu „Nuogi pokalbiai“. Jis leis dar labiau pasinerti į intymumo ir ryšio gelmes su nuoširdžiais pokalbiais, galbūt, dar niekad neaptartais klausimais. Šis žaidimas, skirtas prasmingiems pokalbiams ir aistrai uždegti. Su 79 susimąstyti verčiančiomis klausimų ir situacijų kortelėmis pora kviečiama leistis į savęs atradimo ir tarpusavio supratimo kelionę. Tai ne tik žaidimas. Tai – durys į tvirtą ryšį, pasitikėjimą ir beribę meilę.

Rinkinyje yra:

  • 4 originalūs pinigų vokeliai – kiekvienas vokelis su skirtinga užduotimi jaunavedžiams, kur ir kaip turėtų išleisti pinigus.
  • Kortų žaidimas poroms „Nuogi pokalbiai“ – padės įsimylėjėliams toliau kurstytį aistrą, skatinant atvirus pokalbius ir svarbiausia – veiksmus. 
  • 12 mėnesių iššūkis „loterija“ – skirta jauniesiems ilgiau mėgautis medaus mėnesio nuotaika. Skirti daugiau laiko vienas kitam, praskaidrinti kasdienybę romantiškomis užduotimis bei sukurti savo poros tradicijas ar ritualus. Kiekvieną mėnesį visus ateinančius metus pora nutrins po vieną naują iššūkį.
  • Laiškelis jauniesiems su gražiu pasveikinimu.

Šį dovanų rinkinį jauniesiems rasite čia

Vestuvių dovana #2: Dovanų rinkinys jauniesiems su Pasimatymų Kalendoriumi

Lai naujai susikūrusi šeima nesiliauja mėgautis romantika ir po didžiosios gyvenimo šventės su „Pasimatymų kalendoriumi“ iš Dūšios. Šis nepaprastas kalendorius yra tarsi priminimas, jog romantikos nevalia pamiršti, santykius reikia puoselėti nuolat. Dvylikos nepamirštamų pasimatymų idėjos paslėptos po nutrinamais laukeliais ir laukia, kol bus atvertos. Smagiausia tai, jog pasimatymus organizuos abu partneriai pasikeisdami. Sukurta aktyvioms poroms, trokštančioms savo santykius įnešti spontaniškumo, kiekviena pasimatymo idėja yra lengvai pritaikoma pasitelkiant fantaziją ir tam tikrai nebūtina išleisti daug pinigų. Nuo nuotykių kupinų pusdienio pabėgimų iki jaukių naktų – šis kalendorius užtikrina, kad meilei liktų vietos kasdienybėje.

Rinkinyje yra:

  • Pasimatymų kalendorius poroms – 12 nepamirštamų pasimatymų špargalkė.
  • 4 originalūs pinigų vokeliai – kiekvienas vokelis su skirtinga užduotimi jaunavedžiams, kur ir kaip turėtų išleisti pinigus.
  • 4 skirtingos lipnios etikėtės – čia jūsų vieta parodyti išskirtinį dėmesį jauniesiems. 
  • Sveikinimo laiškelis jauniesiems su originaliu tekstu.

Rinkinį dovanų rasite čia

Norintiems pasveikinti dovanojant pinigus, bet norintiems tai padaryti originaliai, tam tikrai tiks šis rinkinys:

Vestuvių dovana 3: Pinigų vokeliai ir klijuojamos etiketės

Jei vestuvių dovaną (dovanojamus pinigus) norite originaliai supakuoti, galite rinktis rinkinį, kuriame 4 originalūs pinigų vokeliai – kiekvienas vokelis su skirtinga užduotimi jaunavedžiams, kur ir kaip turėtų išleisti pinigus. Pinigų sumas paskirstysite patys. Rinkinyje taip pat rasite 4 skirtingas lipnias etiketes – čia jūsų vieta parodyti išskirtinį dėmesį jauniesiems. Etiketes galite klijuoti ant skirtingų paviršių – jaunųjų mėgstamo gėrimo, dovanų dėžutės ar ant vokų-laiškų, kuriuos patys parašysite savo rankomis, sudėsite gražiausias mintis, o juos atplėšti reikės nurodyta proga, pvz. per pirmąsias vestuvių metines.

Šiame mini rinkinyje taip pat rasite ONLINE žaidimą porai.

Šį rinkinį MINI vestuvių dovanai rasite čia

Be vestuvių dienos blizgesio ir žavesio, šios apgalvotos dovanos yra gražus gestas poros kelyje į laimės ir meilės kupiną gyvenimą. Puoselėdami bendravimą, nuotykius ir dalijimąsi patirtimi, jaunieji padės pagrindus santuokai, pripildytai šilumos, supratimo ir meilės.

Pasimatymų kalendorius ir žaidimas „Nuogi pokalbiai“ pokalbiai skatina poras teikti pirmenybę kokybiškam kartu praleistam laikui, ugdo gilesnį ryšį, peržengiantį kasdienes rutinas. Prasmingų pokalbių ir bendrų nuotykių metu poros suranda naujų vienas kito asmenybės bruožų, sustiprina jas vienijančius ryšius.

Šios dovanos gali būti jūsų išskirtinio dėmesio ženklas, kuris sukurs jų santykiams dar daugiau augimo, intymumo ir daug džiaugsmo. Taigi, jei ieškote tobulos vestuvių dovanos, išdrįskite mąstyti daugiau nei įprasta ir priimti tai, kas nepaprasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Krepšelis

Prisijungti

Atgal į viršų