VISKAS APIE PASIMATYMUS

Nori į pasimatymą dažniau nei kartą per metus?

LABAS!

Jei patekai čia vadinasi tavo rankose PASIMATYMŲ KALENDORIUS POROMS. Tikiuosi esi pasiruošęs nuotykiams! Tikiu bus mėnesių kada būsit užsivedę eiti į pasimatymus, organizuoti ir veikti, bet bus ir tokių kai tingėsis, nerasit laiko ar noro. Būtent tam yra skirta ši, kaip aš vadinu palaikymo grupė. Konsultuojantis su psichologe įvardino, kad vienas geriausiu būdų palaikyti yra dalintis patirtimis, sėkmės istorijomis ir taip įkvėpti vieniem kitus. 

Ką čia atrasi?

✔️ skirtingų porų pasimatymų patirtis;

✔️ slaptas vietas pasimatymams;

✔️ informaciją apie vykstančius įdomius renginius;

✔️ įkvepiančias istorijas;

✔️ galėsi dalintis savo patirtimi ir įkvėpti kitus;

✔️ pasimatymų idėjas nuo dekoro iki veiklos. 

Kaip viskas vyks?

Idėjomis, istorijomis ir kita pasimatymu tema naudinga informacija dalinamės naujienlaiškiuose. Laiškas pasiekia kiekvieno mėnesio pirmomis dienomis.

PRENUMERUOK PASIMATYMŲ NAUJIENLAIŠKĮ DABAR

👇 O KOL LAUKI, KVIEČIU PASIDALINTI SAVO PASIMATYMO ISTORIJA 👇

PASIMATYMŲ ISTORIJOS

🖤 PASIMATYMAS PASIKLYDĖLIS - Įsimintiniausias pasimatymas, kai išėjom pasivaikščiot ir pasiklydom Kaune (nors vaikinas kaunietis) 😃

Inga

PASIMATYMŲ ISTORIJOS

PASIDALINK SAVO ISTORIJA!

ATSILIEPIMAI

Stebėdama kaip gimsta šis kalendorius, degiau nekantrumu ir pati išbandyti jį su vyru. Poros dažnai skundžiasi, kad laiko, o kartais motyvacijos santykiui ne tik gilinti, bet ir suteikti jam žaismingumo vis pritrūksta. Ir tai tiesa, įprantame gyventi ir dorotis su kasdienybės iššūkiais, o santykiui ugnelės gali ir pritrūkti. Tad šis kalendorius - galimybė tą ugnį pakurstyti, santykiui suteikti žavesio ir lengvumo.

Evelina Savickaitė-Kazlauskė – psichologė, koučingo specialistė, meno terapeutė. Knygų autorė.