DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Apie kortas poroms „Nuogi pokalbiai“

Kam skirtas žaidimas? Ar tinka naujoms/ilgametėms poroms?

Nors žaidimas gali būti puikus įrankis užmegzti naują pažintį, vis tik labiausiai rekomenduojame poroms bendraujančioms 3 mėn. ir daugiau. Žaidimą išbandė poros esančios santykiuose daugiau nei 30 metų ir atrado ko dar vienas apie kitą nežinojo. Kiek daug sužinosite apie vienas kitą, priklauso nuo to kaip dažnai kalbatės atvirai.

Ką reiškia skirtingos žaidimo maišelio spalvos (pilka, raudona)?

Žaidimas yra tas pats nepriklausomai nuo maišelio spalvos. Skirtingas spalvas taikome pagal progas ir skirtingus klientų skonius.

Nuo kurio lygio pradėti žaisti žaidimą? Ar žaidimas yra intymus?

Žaidimas buvo paruoštas su psichologų pagalba taip, kad kiekvienas galėtų pasirinkti norimą intymumo/atvirumo lygį. Tiems kam sunku kalbėti, gali pradėti nuo pirmo lygio ir tęsti 2, 3 ir t.t. Kaip žaisti ir nuo kurio žaidimo lygio pradėti renkatės patys, tačiau naujoms poroms rekomenduojame startuoti nuo 3 lygio - Atvira dūšia, tęsti 2 lygiu - Situacija.

Ką reiškia dovana - interaktyvus žaidimas? Kaip veikia?

Visi įsigiję žaidimą dovanų gauną atviruką su QR kodu - interaktyviu žaidimu. Atviruko dešiniajame kamputyje rasite QR koduką, nuskanuokite jį telefonu ir pateksite į žaidimą. Čia rasite 25 papildomus klausimus su slaptomis misijomis.

Kaip galima išbandyti žaidimą poroms nemokamai?

Žaidimą išbandyti nemokamai galite apsilankę - išbandyk žaidimą. Čia yra pateikta po keletą klausimų iš kiekvieno žaidimo lygio arba Dūšios Instagram highlights skiltyje. Taip pat žaidimą galite išbandyti pas mūsų draugus Kaune - New York Café bei Vilniuje - Garinis Angelas (paprašykite prie baro).

Kokiais kvepalais kvepinate prekes?

Klientų TOP 1 klausimas. Kvepiname su "Cereria Molla" "Velvet wood"

Įsigyjimas

Kaip galima įsigyti žaidimą?

Žaidimą galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.dusios.lt arba partnerių parduotuvėse - sąrašas. Individualiais užsakymais galite kreiptis Facebook Dūšios arba el.paštu: info@dusios.lt

Siuntimas ir atsiėmimas

Kada ir kur galima atsiimti žaidimą? Ar dirbate savaitgaliais?

Žinome, kad būna reikia čia ir dabar, tad individualiai susitarus galima atsiimti žaidimą tą pačią dieną ir savaitgaliais (mūsų būstinės įsikūrusios Kaune ir Panevėžyje). Dėl atsiėmimo galite kreiptis el.paštu: info@dusios.lt arba parašyti mums žinutę Facebook Dūšios.

Per kiek laiko atsiunčiate prekes?

Prekes išsiunčiame per 1 – 2 d.d. po sėkmingo užsakymo. Po išsiuntimo prekės pristatomos per 1 – 3 d.d. Po perdavimo kurjeriui, nurodytu el. paštu atsiunčiame siuntos sekimo numerį, pagal kurį galite sekti pristatymo eigą.

Ar siunčiate į užsienį?

Šiuo metu turime partnerius UK. Čia siuntos pristatomos per 3-4 d.d. Dėl siuntimo į kitas užsienio šalis susisiekti el.paštu: info@dusios.lt.

Kur kreiptis jei čia neradau atsakymo?

Visada galite kreiptis į mūsų komandą el. paštu: info@dusios.lt arba Facebook Dūšios arba tel. nr. +37065349943