ETIKETĖS VESTUVĖMS

Jaunieji kvietime parašė gėles pakeisti "putojančiu"? Negaišk laiko - pasinaudok idėja!

Ką čia atrasi?

Paruošėm 5 skirtingas etiketes, kurias galėsi klijuoti ant dovanojamo gėrimo ar vokelio, pvz. "Vestuvių filmo peržiūrai", "Pirmosioms vestuvių metinėms" ir kt. Galėsi išsirinkti labiausiai patikusius ir pritaikyti sau, rasi net dviejų skirtingų dydžių etiketes.

Kaip panaudoti?

Etiketes galima naudoti priklijuojant ant gėrimo (spausdinti ant lipnaus popieriaus) ar užkabinti, spausdinti ant vokelio. Čia paliekame vietos jūsų fantazijai.

ATSISIŲSTI ETIKETES

NEMOKAMAI

DOVANA JAUNAVEDŽIAMS

Pamirškite nuobodžius vokelius ir suvenyrus – dovanokite emocijas ir subtiliai įpakuotus pinigus.

DOVANŲ RINKINYS JAUNAVEDŽIAMS

dovana jauniesiems
dovana jauniesiems

Kaip išrinkti nepaprastą vestuvių dovaną jaunavedžiams? Misija sudėtinga, ypatinga, bet - įmanoma!

Tam, kad dovana turėtų wow efektą ir ją gavus jaunavedžiams ne tik pakiltų antakiai, bet ir nusvirtų žandikaulis, turėtumėte pasirūpinti kažkuo, ko jie nesitikėtų. Dovana, kuri būtų ne tik emociškai vertinga, bet ir praktiška ir naudinga.

Šiais metais poros ypač vertina kokybiškas dovanas, kurias su lengvumu ir pasimėgavimu naudos pradėdami naują šeimyninį gyvenimą. Tikėtina, kad jaunieji yra šiuolaikiši ir svečiams paruošė dovanų sąrašą, bet šalia praktiškumo norisi padovanoti kažką asmeniškesnio ir unikalesnio.

Kurdami dovaną jaunavedžiams, profesionalios nuomonės ir patarimų klausėme vestuvių planuotojos. Kas kitas, jei ne vestuvių profesionalai galėtų pasidalinti patirtimi, kokia dovana būtų ir vertinga, ir praktiška!

Dovanų rinkinį sudaro:

  • 4 originalūs pinigų vokeliai – kiekvienas vokelis su skirtinga užduotimi jaunavedžiams, kur ir kaip turėtų išleisti pinigus. Pinigų sumas paskirstysite patys. Maža užuomina - užduotys skirtos poros laikui dviese;

  • Kortų žaidimas poroms „Nuogi pokalbiai“ – padės įsimylėjėliams toliau kurstytį aistrą, skatinant atvirus pokalbius ir svarbiausia – veiksmus. Žaidime - 79 klausimų ir situacijų kortelės, 4 lygių žaidimas – vis kitokie intriguojantys klausimai ir provokuojančios situacijos;

  • 12 mėnesių iššūkis "loterija" - skirtas jauniesiems ilgiau mėgautis medaus mėnesio nuotaika. Skirti daugiau laiko vienas kitam, praskaidrinti kasdienybę romantiškomis užduotimis bei sukurti savo poros tradicijas ar ritualus. Kiekvieną mėnesį, visus ateinančius metus, pora nutrins loterijos bilieto principu sukurtą kortelę, kurioje ras po vieną naują iššūkį;

  • Sveikinimo laiškelis jauniesiems – išvengsite vargo ieškant orginalaus sveikinimo. Pasirūpinome jausminga palinkėjimu ir estetiniu išpildymu.

  • Prabangi, juoda, kaspinu perrišta dovanų dėžutė. Parinkome prabangiausią – juodą spalvą, suderinome grafikos ir spaudos spalvas ir, prieš perrišdami aksominiu kaspinu, iškvėpinome prabangiu kvapu „Velvet wood”.

+DOVANA - dabar dovana jaunavedžiams gali tapti dar orginalesne, parsisiųskite 5 etiketes skirtingoms progoms - NEMOKAMAI.

* Grynieji pinigai į rinkinį neįeina. Tai tik pavyzdys.