LAIŠKAI NUO DANGUOLĖS

„Auginkime santykį su savimi, gražių dalykų gali nutikti!”

NAUJAS DŪŠIŲ BALSAS - DANGUOLĖ

Labas, mielas skaitytojau!

Mano vardas Danguolė, esu naujas „Dūšių“ balsas! Taip pat esu šviežiai iškepta dvynukų mama, puoselėju santykius su vyru, artimiausiais žmonėmis, o užvis labiausiai – su pačia savimi. Profesine prasme esu nuėjusi ilgą kelią skaitmeninėje rinkodaroje, kuris ilgainiui pasirodė visai ne mano, šiuo metu tiesiog mėgaujuosi sulėtėjusia kasdienybe.

NORIU INSPIRUOTI ŽMONES!

Pastaruosius keletą metų ypatingą dėmesį skiriu savo emocinei sveikatai. Terapija, mentorystė, įvairiausios dvasingumo praktikos, uch kiek visko praeita ir patirta. Tikiu, kad šis mano įdirbis atitolina pogimdyvinę depresiją, atveria tikrų ir nuoširdžių santykių lobyną, o girdint save, tą tikrąją save, moko lengviau atliepti savo norus ir poreikius, brėžti ribas bei būti pažeidžiama.

Tikiu, kad šis mano įdirbis atitolina pogimdyvinę depresiją

Dabartinis mano noras yra dalintis, inspiruoti kitus žmones. Tad su nekantrumu pradedu šią kelionę ir čia – „Dūšiose“ dalinsiuosi savo atradimais apie patį svarbiausią santykį, kokį kiekvienas galime susikurti, apie santykį su pačiu savimi. Kiek jis bus gilus ir atviras, tiek, mano nuomone, ir kiti santykiai galės būti gilūs bei atviri.

Jeigu ir tau yra atviros savistabos ir santykio su pačiu savimi temos – kviečiu užsiprenumeruoti „Dūšių“ naujienlaiškį ir sekti šį blogą. Dalinsiuosi istorijomis iš savo gyvenimo, kurios galimai pažabos ir tavo dėmesingumą tam tikrose situacijose. O naujienlaiškio prenumeratoriams karts nuo karto atsiųsiu inspiracijų giliau susipažinti su tam tikromis temomis, įvairių podcast‘ų, knygų, straipsnių ar kt. nuorodų formatu.

KODĖL VERTA PRENUMERUOTI?

  • RYŠYS - auginsime sąmoningų žmonių bendruomenę, dalinsimės, bendrausime ir žinoma kursime atvirą bei tikrą ryšį su savimi.

  • PERLIUKAI - dalinsimės naudingomis ir atrinktomis knygomis, podcast'ais, straipsniais ir kt. nuorodų pavidalu.

  • SLAPTAS TURINYS - būsi pirmas, kurį pasieks išskirtiniai pasiūlymai, kvietimai į renginius ir kt.

Iki susiskaitymo,

Danguolė.

PRENUMERUOK DANGUOLĖS LAIŠKUS DABAR!